Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6892 oglasa

Kuća sa poslovnim prostorom

Kolonija, Jagodina

Stambeni deo oko 100m2, ostatak čini poslovni prostor. Spoljne stepenice za ulazak u stambeni deo! Kuća se sastoji od komfornog dnevnog boravka... više

125.000€ (625 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

TOP LOKACIJA – Plac u Sopotu sa pogledom, 18 ari, idealan za kuću ili vikend

Sopot, Beograd

Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 18 ari, na odličnoj lokaciji u Sopotu. Postoji mogućnost kupovine i susedne parcele iste površine... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUKSUZNA KUĆA 325m² NA 90 ARI PLACA – STUBLINE / BLIZU OBRENOVCA – 160.00

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostrana i potpuno uređena kuća od 325m² na čak 90 ari placa, idealna za porodičan život, uživanje u prirodi ili kao ozbiljna investicija.... više

160.000€ (492 €/m²)

  • 325m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

Plac 59 ari, Obrenovac, Konatice – 26 500€

Konatice, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 59 ari u Konaticama, opština Obrenovac, približnih dimenzija 77x77m. • Plac se nalazi u prelepom... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više

14.000€ (4 €/m²)

  • 3000m²

Kuća 220 m², 6, 5 ari, Obrenovac, Gaj– 260 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više

260.000€ (1 181 €/m²)

  • 220m²
  • .sprat

Plac 23 ara, Obrenovac, Zvečka – 34.500 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac od 23 ara u Zvečkoj. Plac nije ograđen, nalazi se na 50 m od asfaltnog puta. Po vrsti je njiva 3. klase i ostalo zemljište u... više

34.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 250 m², 7 ari, Obrenovac, Barič – 150 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Bariču, opština Obrenovac, površine 250 m², spratnosti Po+PR+I+Pk, na placu od 7 ari. • Struktura: Kuća se sastoji iz tri... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Trosoban stan 80m2, na Paliluli

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na trećem, od ukupno četiri spratova, kvalitetne starogradnje bez lifta.... više

130.000€ (1 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3/4 spratova

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje