Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7046 oglasa

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Plac na Bubnju 37 ari.

Bubanj, Palilula, Niš

Prodaje se plac na Bubnju, na desnoj strani ulice Ljubiše Cvetkovića Robije. Prodaju se tri parcele ukupne povšine 3691m2. Jedna parcela izlazi... više

110.000€ (29 €/m²)

  • 3691m²

Zemljiste za gradnju

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na dvadeset metara od glavnog puta se nalazi parcela koja je odlična za izgradnju kuce kao i za sadnju odredjenih kultura. više

37.200€ (124 €/m²)

  • 300m²

Vinograd -plac u gradjevinskom području

Karađorđevo brdo, Paraćin

Mogućnost gradnje i priključenja vode i struje više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 2958m2, blizu Novog groblja

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac na periferiji nedaleko od Novog groblja, na putu za Belotinac. Nalazi se do asvaltnog puta. Uknjižene površine 2958m2,... više

55.800€ (18 €/m²)

  • 2958m²

Poslovni prostor preuredjen u stan

Sarina Međa, Jagodina

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna... više

16.000€ (571 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Retko u ponudi nov lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Izuzetna Prilika za Investiciju u Centru Jagodine! Tražite savršen lokal za pokretanje posla ili proširenje postojećeg? Imamo sjajnu ponudu... više

350.000€ (1 236 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje/3 spratova

Komforan, namešten, dvosoban stan na Pivari

Sarina Međa, Jagodina

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum.... više

48.000€ (857 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Lokal na odličnoj lokaciji, Jagodina

Pijaca, Jagodina

Lokal se nalazi u neposrednoj blizini pijace u Jagodini, u okviru stambene zgrade završene krajem 90-tih godina. Prilaz lokalu je pešačkom... više

112.000€ (788 €/m²)

  • 142m²
  • .sprat

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,... više

41.200€ (41 €/m²)

  • 1000m²

Odlična kuća sa pomoćnim objektom

Crvene livade, Jagodina

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova