Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7046 oglasa

Lokal, Novi podzemni prolaz, 6m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Nalazi se se na samom ulazu... više

22.500€ (3 750 €/m²)

  • 6m²
  • Prizemlje

Prodaje se novi neuseljavani stan - odmah usljiv

Centar, Paraćin

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više

79.200€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • .sprat

Apartman na prodaju

Centar, Paraćin

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili... više

40.000€ (1 600 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • .sprat

Plac, Novo selo 1323m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu površine 1323m2 sa nedovršenom vikend kućom 29m2, kojoj je potrebna adaptacija. Ima mogućnost priključka na vodu... više

21.350€ (16 €/m²)

  • 1323m²

Na prodaju velike parcele, trenutno se vode kao po...

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju velike parcele, trenutno se vode kao poljoprivredno zemljište, ali moguće je uraditi prenamenu, ukupna površina je 10474m2. Parcele... više

366.000€ (34 €/m²)

  • 10474m²

Lokal 68 m2 Centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi lokal od 68 m2 u samom centru grada, novogradnja. Objekat ima ukupno 5 etaža su plus pr plus 3. Zgrada je pravljena po najnovijim... više

240.000€ (3 529 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vračar, Neimar - Vardarska 47m2

Neimar, Vračar, Beograd

2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više

229.000€ (4 872 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Diane Budisavljević 369m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više

1.050.000€ (2 845 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 369m²
  • 3/4 spratova

KUĆA KNIĆ 250m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 95.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža... više

95.000€ (380 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 75m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija... više

210.000€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • vp/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova