Za upit vikendice jeftine pronađeno 1957 oglasa

PRODAJA, KUCA OD 150M2 NA 4 ARA PLACA, ZVEZDARA

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Na prodaju novija, potpuno namestena kuca, sa velikim dvoristem i zelenilom. Kuca je uknjizena, vlasnistvo 1/1, 125m2 neto, ( 150m2 bruto ),... više

395.000€ (2 633 €/m²)

  • 150m²

Barajevo, Guncati, , 5.0, 560m2, 395000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 128229, 10a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

395.000€ (705 €/m²)

  • 560m²

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Petrovaradin

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

više

395.850€ (1 552 €/m²)

  • 255m²
  • .sprat

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica, Čardak - Porodična kuća ID#3000115

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine... više

398.600€ (2 952 €/m²)

  • 135m²
  • 1.sprat

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića, 168m2

Rogača, Sopot, Beograd

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking,... više

399.000€ (2 375 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Voždovac, Jajinci, Jajinci, Kuća, 180m2, 399000 EUR

Jajinci, Beograd

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni... više

399.000€ (2 216 €/m²)

  • 180m²

Novi Sad, Rotkvarija, Lukijana Mušickog, 4.0, 198m2, 399000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 102011, spratna, terasa, uknjizen, novogradnja. Izuzetno privlacna kuca u sirem centru Novog Sada! Ova fascinantna nekretnina... više

399.000€ (2 015 €/m²)

  • 198m²

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje, 227m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 227m2, terasa 30m2, PR+1, EG, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1.5 ar U Zemunu,... više

399.900€ (1 761 €/m²)

  • 227m²
  • Prizemlje/1 spratova

VOZDOVAC JAJINCI 320m2 , 400000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! ODLICNA KUCA! Jajinci, Torlacki vis, 6.0 kuca neto povrsine 320 m2 (bruto 400 m2), na 6 ari placa, PR... više

400.000€ (1 250 €/m²)

  • 320m²

VOZDOVAC AVALA 370m2 , T , 400000e

Avala, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Avala, Pinosava, Pilota Rajka Cvetica, 6.0 kuca od 370 m2, terasa od 17 m2, na 20 ari placa, PR + I +... više

400.000€ (1 081 €/m²)

  • 370m²

Kuća u Radničkoj ulici u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje se prodaje u Surčinu u Radničkoj ulici. Kuća je spratna, površine 240m2 po strukturi Pr+Vpr, a sve na 10 ari placa.... više

400.000€ (1 666 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat