Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Bečmen, Jedanaestog Oktobra, Kuća, 168m2, 220000 EUR

Bečmen, Beograd

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više

220.000€ (1 309 €/m²)

  • 168m²

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

RIJEKA RIJEKA 100m2 , T , 355000e

Rijeka, Rijeka, Rijeka

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Hrvatska, Rijeka, Agaticeva, 4.0, 100 m2, terasa, III od V spratova, eg-gas, telefon,... više

355.000€ (3 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

EXTRA LOKACIJA! EXTRA KUĆA!!

Mlake, Sombor

KUĆA! Mlake-Venac,prizemna novija kuća,zidana krajem devedestih,prvi put useljena 2002/2003.god,čvrste gradnje,funkcionalna,BEZ ULAGANJA! Uz... više

160.000€ (1 927 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 49m2 , L , 119900e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Brace Jerkovica, 1.0 (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, VPR od V spratova, cg, lift,... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Voždovac, Dušanovac - Murska 33m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više

142.000€ (4 303 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan 55 m², Širi centar, Jagodina, 4. sprat

Širi centar, Jagodina

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban... više

59.000€ (1 072 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Domaćinstvo u Velikom Jovanovcu sa farmom

Veliki Jovanovac, Pirot, Pirot

Na prodaju domaćinstvo u selu Veliki Jovanovac u blizini Pirota. Na samo 1 km od uključenja na auto put Niš-Sofija. Ukupna površina placa je... više

280.000€ (200 €/m²)

  • 1400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

KUĆA SA LOKALOM!!!

Mlake, Sombor

Na prodaju kuća od 152m2 na placu od 323m2, nalazi se na uglu Beogradske, izlazi na dve ulice. Kuća u prizemlju ima poslovni prostor od 86m2,jedan... više

82.000€ (539 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat