Za upit suma pronađeno 826 oglasa

Hitno se đrodaje parceča u Krivom Viru, BOLJEVAC

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Parcela udaljena od puta Paraćin Zaječar 1km, od sela 2km. Pogodna za različite namene . Deo parcela je obrastao šumom. Za keš kupce dogovor.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 2991m2 za gradnju na putu Donji Matejevac -Kamenica, vikend naselje

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

U ponudi odličan plac u vikend naselju na putu iz Matejevca ka Kamenici. Odlična investicija sa velikim potencijalom za izgradnju.... Sastoji... više

35.000€ (11 €/m²)

  • 2991m²

Seosko domaćinstvo na 3.11 Hektara raja

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se prelepo domaćinstvo površine 3,11 hektara, sve u jednom komadu, idealno za život u prirodi, poljoprivredu, stočarstvo ili razvoj... više

31.000€ (861 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno domaćinstvo u Paligracu

Paligrace, Crveni krst, Niš

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Seosko imanje sa starom kućom 67 m², 64 ara, Ub, Brgule – 20 000 €

Brgule, Okolina, Ub

U ponudi kuća u Brgulama, opština Ub, površine 67 m2 sa dva pomoćna objekata površine 22 m² i 41 m² na 64 ara. Struktura: Kuća je prizemna,... više

20.000€ (298 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Zemljište, Donja Toponica, 1626m2

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju šumsko zemljište i voćnjak nadomak sela Donja Toponica kod Niša. U ponudi su dve parcele jedna pored druge, ukupne površine 1626m2.... više

6.000€ (3 €/m²)

  • 1626m²

Poljoprivredno zemljište u Donjoj Trnavi, 36 ari

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Donjoj Trnavi, 36 ari. Parcela se nalazi na ravnom terenu, nedaleko od glavnog puta i na 150 m od reke... više

4.000€ (1 €/m²)

  • 3600m²

Sremska Mitrovica, Ležimir, , 112a, 115630EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 128995, deljiv. Sjajan, veliki plac od 112,25 ari, gradjevinsko zemljiste van gradjevinskog podrucja u vikend zoni sela Lezimir.... više

115.630€ (10 €/m²)

  • 11200m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Fruška Gora, Fruška gora, Iriški Venac, 5.0, 240m2, 430000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 131598, 43a, spratna, uknjizen. IRISKI VENAC 240 m2 KUCA NA SPRAT + APARTMAN NA PLACU 43 a, POD SUMOM, sa blagim nagibom. Plac... više

430.000€ (1 791 €/m²)

  • 240m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

207.861€ (3 352 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

216.533€ (3 331 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/8 spratova