Za upit suma pronađeno 826 oglasa

MODERAN TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART SISTEM, VRHUNSKA OPREMA

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom... više

155.760€ (2 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Bulevar oslobodjenja, Bulevar oslobođenja , 3.0, 108m2, 299000 EUR

Bulevar Oslobodjenja, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma... više

299.000€ (2 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

Poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića -plac 3623 m2

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića, površine 3623 m2. Postoji mogućnost prenamene u građevinsko. Do parcele se dolazi... više

5.000€ (1 €/m²)

  • 3623m²

Boljevac, Rtanj - Ilino 21kvm + 17kvm + 10,44ari

Ilino, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko... više

18.000€ (473 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Balosavama

Balosave, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Balosavama u Gruži. Prodaje se 1 hektar i 63 ara, kao livada četvrte klase, 15 ari šume i 10 ari njiva.... više

11.000€ (0 €/m²)

  • 16233m²

Čukarica, Sremčica, 411m2, 13.28 ari ID#1625

Sremčica, Čukarica, Beograd

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne... više

175.000€ (425 €/m²)

  • 411m²
  • Prizemlje/2 spratova

Žabljak, Žabljak, Iva do, 4.0, 160m2, 420000EUR

Žabljak, Žabljak

Agencijski ID: 126460, 6.6a, spratna, terasa(3), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. Prodaje... više

420.000€ (2 625 €/m²)

  • 160m²

Čukarica, Filmski grad, Arčibalda Rajsa, 3.0, 72m2, 265000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep... više

265.000€ (3 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/4 spratova

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska, 30m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac na karađorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Plac u mirnom delu sa pogledom na široke pašnjake i šumu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova