Za upit suma pronađeno 824 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

106.076€ (3 657 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/8 spratova

Centar, Novi Sad

205.213€ (3 309 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

292.357€ (3 143 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

225.933€ (3 322 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/8 spratova

Centar, Novi Sad

188.995€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

157.110€ (3 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 5/8 spratova

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Surčin, Surčin, -, Zemljište, 8700ari, 224000 EUR

Surčin, Beograd

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu... više

224.000€ (25 €/m²)

  • 8700m²

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela pašnjak, šeste klase. Trenutno se sastoji od cerove šume.... više

16.000€ (1 €/m²)

  • 8087m²

VOZDOVAC DUSANOVAC 162m2 , 2T , 388000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

388.000€ (2 395 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 7.sprat

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 1.0, 27m2, 73500 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje,... više

73.500€ (2 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3/4 spratova

Plac na Gružanskom jezeru od 77.42 ara

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 77,42 ara, na 200 m od vode. Zemljište se vodi kao šumsko, raskrčeno je i urađene kaskade. Plac je... više

79.310€ (10 €/m²)

  • 7742m²