Za upit suma pronađeno 824 oglasa

VOZDOVAC DUSANOVAC 256m2 , 3T , 769000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 256.45 m2 sa 3 terase PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

769.000€ (3 003 €/m²)

  • 256m²

Plac, Sopot, Ralja, 218 ara

Ralja, Sopot, Beograd

Plac, Sopot, Ralja, 218 ara, uknjižen, gradska voda, Plac čine tri parcele : jedna je gradjevinska, a dve su pod poljoprivrednim zemljištem.... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković, 35m2

Banjica, Voždovac, Beograd

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji... više

130.000€ (3 714 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Suteren/7 spratova

Kuća, selo Rujište - Ražanj, 3,7ha

Rujište, Ražanj, Ražanj

Na prodaju domaćinstvo u selu Rujište u neposrednoj blizini Ražnja. Ukupna površina placa sa okućnicom ima oko 25 ari, porodični objekat starije... više

31.500€ (0 €/m²)

  • 37005m²
  • Prizemlje

Apartman 28m2 kod staze Crni vrh

Divčibare, Valjevo

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu... više

60.000€ (2 142 €/m²)

  • 28m²
  • 1/3 spratova

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

303.918€ (3 165 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

156.962€ (3 412 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 5/8 spratova

Centar, Novi Sad

320.914€ (3 146 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

169.110€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Centar, Novi Sad

242.052€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/8 spratova