Za upit suma na prodaju pronađeno 826 oglasa

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – SAMOSTALNA KUĆA 89m2 + 100m2 POMOĆNIH

Krušedol, Okolina, Irig

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor,... više

149.350€ (790 €/m²)

  • 189m²
  • .sprat

Zemun, Ugrinovci, -, Zemljište, 9700ari, 550000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Plac 97 ari, industrijska komercijalna zona, na putu Dobanovci-Batajnica, u Ugrinovcima, opština Zemun. Plac je frontalno širok oko 33m i izlazi... više

550.000€ (56 €/m²)

  • 9700m²

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Lepa, prizemna kuća u Karlovčiću

Deč, Okolina, Pećinci

Kuća u Karlovčiću površine oko 90 m2, od toga 51m2 uknjižen, ostatak čeka legalizaciju. Na kući je dograđena jedna velika terasa koja je pokrivena... više

60.000€ (666 €/m²)

  • 90m²
  • .sprat

Kuća na 20a placa odmah pored izletišta Potok

Akva Park, Jagodina

Najveći potencijal ove nepokretnosti je sama lokacija, na samo 200 metara od Aqua parka i 100 metara od vodopada u izletištu Potok. Idealna... više

180.000€ (679 €/m²)

  • 265m²
  • .sprat

Kuća na Ledenoj Steni 251m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u blizini NIS-ove pumpe bruto površine 251m2 na Ledenoj Steni. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 322m2. Kuća se sastoji... više

189.000€ (752 €/m²)

  • 251m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 160 m², 96 ari, Obrenovac, Ljubinić – 72 000 € (NAMEŠTENA)

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

U ponudi kuća u Ljubiniću, opština Obrenovac, površine 12 m2, 39 m²,18 m² spratnosti Pr+1+Pk, na placu od 96 ari. Struktura: Prizemni deo se... više

72.000€ (450 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 13m2, 19500EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 117781, struja. Prodajemo garazno mesto na donjoj platformi u stambeno poslovnoj zgradi. Garaza je cista, suva, pokrivena video... više

19.500€ (1 500 €/m²)

  • 13m²

Voždovac, Ripanj, Natalije Cvetković , Kuća, 220m2, 150000 EUR

Ripanj, Beograd

U lepoj prirodi odlična kuća sama na placu od 15 ari. Kuća se sastoji od prizemlja, visokog prizemlja i polupotkrovlja. Prizemlje: dve velike... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova