Za upit suma na prodaju pronađeno 824 oglasa

Ruma, Centar, Vladimira Nazora, 5.0, 211m2, 156000EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

156.000€ (739 €/m²)

  • 211m²

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Pećinci, Šimanovci, Kuća, uknjiženo, 154m2-11 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Ova kuća koju Vam predstavljamo je za sve ljubitelje mira, bez gradske buke. Nalazi se u Šimanovcima, blizu samog centra. Kuća ima 154m2,... više

120.000€ (779 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Na prodaju parcela Gabrovac površine 6886m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, vrsta zemljišta - šumsko, površine 6886m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 1199 m2. Privatna svojina... više

7.900€ (1 €/m²)

  • 6886m²

Hitno se đrodaje parceča u Krivom Viru, BOLJEVAC

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Parcela udaljena od puta Paraćin Zaječar 1km, od sela 2km. Pogodna za različite namene . Deo parcela je obrastao šumom. Za keš kupce dogovor.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SALAŠ ŠTRBAC!

Bezdan, Okolina, Sombor

SALAŠ! Nalazi se 400m od Bezdana, ima 297m2 izgrađenih objekata, čvrsa gradnja, poseduje struju i vodu, put do salaša je prohodan i leti i zimi,... više

80.000€ (269 €/m²)

  • soba
  • 297m²
  • .sprat

Ruma – Hrtkovci 1456kvm ID#22242

Hrtkovci, Ruma, Ruma

Prodaje se proizvodna hala namenski projektovana za pelet, ali može se koristiti i za druge delatnosti, ukupne površine: 1456m2 (PR = 1140m2... više

800.000€ (549 €/m²)

  • 1456m²
  • Prizemlje

Kuća u Nikincima

Nikinci, Ruma, Ruma

Zbog neozbiljnosti kupca opet se prodaje kuca u Nikincima. (Opština Ruma). Kuca od 65 kvadrata sa pomocnim objektima se nalazi na 14a placa.... više

27.000€ (415 €/m²)

  • 65m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Bulbulder – Krfska, 51m2 + 30m2 terasa

Bulbulder, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Bulbulder – Krfska 2.0, 51m2 + terasa 30m2, VPR/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvorišno orijentisan, dvosoban stan sa terasom... više

250.000€ (4 901 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • vp/5 spratova

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković, 35m2

Banjica, Voždovac, Beograd

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji... više

130.000€ (3 714 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Suteren/7 spratova

Kuća, selo Rujište - Ražanj, 3,7ha

Rujište, Ražanj, Ražanj

Na prodaju domaćinstvo u selu Rujište u neposrednoj blizini Ražnja. Ukupna površina placa sa okućnicom ima oko 25 ari, porodični objekat starije... više

31.500€ (0 €/m²)

  • 37005m²
  • Prizemlje

Plac, Sopot, Ralja, 218 ara

Ralja, Sopot, Beograd

Plac, Sopot, Ralja, 218 ara, uknjižen, gradska voda, Plac čine tri parcele : jedna je gradjevinska, a dve su pod poljoprivrednim zemljištem.... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²