Za upit stanovi Zlatibor do 40m2 pronađeno 32 oglasa

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Jednoiposoban stan 37.56 m², PR, Zlatibor - 65.730€ + PDV

Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednoiposoban stan, površine 37.56m² koji se nalazi u prizemlju predivnog stambenog kompleksa,... više

65.730€ (1 776 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora, 39m2

Zova, Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom... više

68.500€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Stan na Zlatiboru, 28 m2

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen... više

53.500€ (1 910 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 1.sprat

Zlatibor - Sloboda, 33m2

Sloboda, Zlatibor

Zlatibor - Sloboda 2.0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten... više

62.000€ (1 878 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan 39m2, I sprat, Zlatibor - 64.350€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

64.350€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

Apartman 29 m², PR, Zlatibor – Titova Vila - 71.000

Centar, Zlatibor

Na prodaju apartman površine 29 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Sastoji... više

71.000€ (2 448 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja stanova Zlatibor – jednoiposoban stan 40m2, novogradnja, centar kod j

Centar, Zlatibor

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji.... više

91.670€ (2 291 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

Planina, Centar, Breza, 1.5, 33m2, 79000 EUR

Centar, Zlatibor

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće... više

79.000€ (2 393 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi - Kompletno namešten lux apartman, 40m2 1.5 2.

Obudojevica, Zlatibor

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/5 spratova