stanovi oko 35 Novi Sad (975 oglasa)

Novi Sad, Satelit, , 0.5, 27m2, 74250EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 27 m2 Cena je SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

74.250€ (2 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Liman 3, Narodnog fronta, 2.0, 52m2, 165000EUR

Liman 3, Novi Sad

Agencijski ID: 125648, III/VI, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan na Limanu tri. Stan je uknjizen... više

165.000€ (3 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Telep, Petefi Šandor, 2.5, 50m2, 115000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130644, PR/, klima, uknjizen, garaza, parking. TELEP - NOV NAMESTEN HITNO !!! Gotovinsko placanje, dodatno snizenje !!! 49m2... više

115.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.0, 42m2, 140000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127506, IV/, lift(2), terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se uknjizen, useljiv, dvosoban stan u Knezevom parku, u Galensovoj... više

140.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Kej, Beogradski kej, 0.5, 19m2, 89900EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više

89.900€ (4 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 19m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Klisa, Temerinski put, 2.5, 70m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 95149, III/, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. Nov dvoiposoban stan sa stvarima, sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Arse Teodorovića, 2.0, 22m2, 60000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130670, PR/II, dupleks, terasa, renoviran, stara gradnja. Prodaje se potpuno opremljen stan u strogom centru Novog Sada,sve je... više

60.000€ (2 727 €/m²)

  • 2 soba
  • 22m²

Novi Sad, Futoški put, Futoški put, 1.0, 24m2, 77000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132806, I/. Stan ima 24 m2, u renoviranom je stanju, namesten je po meri, stilizovano i kvalitetno i tako se i prodaje- kompletno... više

77.000€ (3 208 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.0, 46m2, 138810EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130784, III/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46,27m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni... više

138.810€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 0.5, 26m2, 103000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 134381, III/IV, klima, lift, terasa, garaza, parking. "CENTAR-SOCIJALNO" PARKING + "LUX RENOVIRANA GARSONJERA" 26 m2 - LIFT,... više

103.000€ (3 961 €/m²)

  • 1 soba
  • 26m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Liman, Narodnog fronta, 4.0, 144m2, 270000EUR

Liman, Novi Sad

Agencijski ID: 128686, VII/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen. *LUX RENOVIRAN* LIMAN IV - 144 m2, uknjizen na 100m2. Stan... više

270.000€ (1 875 €/m²)

  • 4 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova