Za upit stanovi Novom Sadu Sajam pronađeno 89 oglasa

Novi Sad, Železnička Stanica, Bačka, 4.5, 70m2, 104000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan u neposrednoj... više

104.000€ (1 485 €/m²)

  • 5 soba
  • 70m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Rumenačka , 3.5, 100m2, 189999EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više

189.999€ (1 899 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 6.sprat

Prodaje se trosoban stan u blizini Novosadskog Sajma - 54m2

Sajmište, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, funkcionalan i komforan trosoban stan površine 54m2, idealan za porodičan život. Stan ima optimalan raspored... više

158.100€ (2 927 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Bulevar - Uknjižen dvoiposoban dupleks ID#1001038

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Novosadskog sajma. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace,... više

169.950€ (1 909 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Novosadskog sajma, 4.0, 108m2, 320000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 123984, I/, klima, lift, terasa, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

320.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 208000€

Bulevar, Novi Sad

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, cena stana je 208.000... više

208.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 86410€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101583 - CENA stana 86.410 e + 3 % agencijske provizije. Prodaje se nameštena garsonjera na Novoj Detelinari u blizini Sajma.... više

86.410€ (3 456 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 4/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1101744 - CENA 138.000 + 3 % agencijske provizije. Veoma lep, kompletno namešten dvosoban stan na Novoj Detelinari, u... više

138.000€ (2 816 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižena garsonjera ID#1001182

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Futoška. Uknjižena garsonjera u neposrednoj blizini Futoškog parka, Kliničkog centra i Novosadskog sajma.... više

98.000€ (3 769 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1000944

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC... više

126.180€ (2 684 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen trosoban stan ID#1000979

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Stevana Mokranjca. Uknjižen, komforan trosoban stan na VI (poslednjem) spratu zgrade starije gradnje sa liftom.... više

200.850€ (2 449 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova