Za upit stanovi Novom Sadu Sajam pronađeno 88 oglasa

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 146102EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više

146.102€ (2 922 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 48m2, 139200EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

139.200€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 0.5, 31m2, 93510EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

93.510€ (3 016 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 4.0, 121m2, 310054EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA... više

310.054€ (2 562 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Prodaja trosobnog dupleks stana Novi Sad – Sajam | 100m2, garaža uključena,

Sajmište, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan – dupleks Kvadratura: 100 m2 Sprat: III sprat (lift) Lokacija: Sajam, Novi Sad – blizina Betanije Parking / garaža:... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 298000€

Bulevar, Novi Sad

Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma.... više

298.000€ (3 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 3.5, 96m2, 240000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodicni stan.Stan se sastoji... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sajam, Rumenačka, 4.0, 99m2, 205000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 124184, III/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan cetverosoban stan u blizini Master centra Sajam... više

205.000€ (2 070 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Sajam, Mičurinova, 3.0, 54m2, 155000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Micurinovoj... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 480000€

Sajam, Novi Sad

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na... više

480.000€ (3 221 €/m²)

  • 5 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1.

Sajmište, Novi Sad

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1. sprat, uknjiženo Na prodaju potpuno nameštena garsonjera u Novom... više

59.360€ (3 710 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sajam, Toplice Milana, 3.5, 87m2, 185000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom... više

185.000€ (2 126 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova