Za upit stanovi Nisu pronađeno 560 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

2.5, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

92.630€ (1 890 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola ,... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

Na prodaju stan 75m2 u samom centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosobni stan površine 75m2 u samom centru grada. Stan je na prvom spratu u starijoj ali održavanoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji... više

155.000€ (2 066 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

93.960€ (1 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan, panoramski pogled, Bulevar

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na početku Bulevara Nemanjića sa panoramskim pogledom na Nišavu i okruženje. Stan ima 75m2, korisne površine. Nalazi... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 18/19 spratova

Stan 54m2 u blizini parka Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više

135.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju stan 53 m2 kod Bogoslovije

Ćele kula, Palilula, Niš

Površina stana je 53m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je novijeg datuma. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe,... više

103.100€ (1 945 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

Trosobni stan na Vizantijskom bulevaru

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Stan se nalazi preko puta Rode-tržnog centra na petom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Orjentacija stana je jugoistok, sastoji se... više

148.500€ (2 062 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Dvosoban stan 50m2, Palilula

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan 50m2,u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi na osmom, od deset spratova, kvalitetne starogradnje sa četri... više

100.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 8/10 spratova

1.0 stan u neposrednoj blizini Čair parka

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Prodaje se 1.0 stan, 43m2+5m2 terasa, na 4. spratu od 5, u neposrednoj blizni Čaira, u zgradi bez lifta. Uz stan ide i parking... više

132.000€ (3 069 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 43m²
  • 4/5 spratova