Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Borča, Sebeš, Popova bara nova 301., 25m2 ID#1550

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje... više

44.000€ (1 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA – Jednosoban stan 37 m², širi centar

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija.... više

45.000€ (1 216 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju – Kompaktan stan sa velikom krovnom terasom i prelepim pogledom!

Pivara, Jagodina

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi... više

30.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Garsonjera u Borči, Palilula, 25 m², prizemlje

Borča, Palilula, Beograd

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda... više

42.000€ (1 680 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

40.669€ (1 768 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

Moderan jednosoban stan na Kajsijaru – 40 m², idealan za život ili izdavanj

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi... više

49.000€ (1 225 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Apartman-studio Brzeće

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman u Brzeću u luksuznom kompleksu na samo 300 metara od gondole na glavnom putu prema hotelu Junior.... više

49.500€ (2 062 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 1.sprat

Adice, Novi Sad

40.669€ (1 768 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA-STAN!

Josićko naselje, Sombor

DVORIŠNI STAN! Manji objekat, zaseban,od cvrste gradnje,više je kao manja kucica koja se koristi u povrsini od 42m2,od čega je stan 35m2,uknjiženo.U... više

23.000€ (657 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

Sokobanja stan 26.4kvm - polunamesten - park Borići

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu... više

42.000€ (1 615 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/4 spratova

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se... više

45.000€ (1 875 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

49.120€ (2 046 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova