Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1819 oglasa

SAVSKI VENAC DEDINJE 98m2 , T , 415000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, GARSONJERA , BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi bez lifta, u nadogradjenom delu iznad koga se nalazi potkrovna etaza. Stan je svetao, severo-zapadno... više

92.500€ (2 983 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 5.sprat

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Pećska, 5.0, 118m2, 320000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Komforan, potpuno renoviran stanu zgradi novije gradnje, uređen kao poslovni prostor, dupleks - na prvom nivou nalazi se boravak, dve sobe,... više

320.000€ (2 711 €/m²)

  • 5 soba
  • 118m²
  • 6/6 spratova

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 4.0, 90m2, 130000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja.... više

130.000€ (1 444 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Braće Jerković - Jovana Bijelića 61kvm

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan u tihom i mirnom okruženju, dvostrano orijentisan. Vodi se kao visoko prizemlje, a u stvarnosti je u niovu sa pravim prvim spratom, jer... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 71m2 , T , 185000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv,... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 140m2, 1250000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Najatraktivnija zgrada unutar projekta BW, elegantni prostori i sofisticirani materijali odaju osećaj ekskluzivnosti. Glavna prednost i odlika... više

1.250.000€ (8 928 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 15/17 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 61m2 , 125000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodajemo poslovni apartman u lux, stambeno-poslovnom objektu, na lepoj lokaciji, nedaleko od Bulevara kralja Aleksandra i smederevskog puta.... više

125.000€ (2 049 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

ODLICAN, 4.5 SALONAC U CENTRU GRADA

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2.sprat

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta.... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 270m²
  • 2/3 spratova