Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1819 oglasa

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Čukarica, Čukarička padina, Obalskih radnika, 3.0, 85m2, 235000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(), Adaptibilanu... više

235.000€ (2 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više

217.000€ (3 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 3.5, 83m2, 305000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prostran komforan stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini javnog prevoza, škola, vrtića, snabdevanja, bolnice i svih sadržaja... više

305.000€ (3 674 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 6/7 spratova

GROCKA KALUDJERICA 95m2 , 2T , 168308e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

168.308€ (1 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • Prizemlje

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska, 3.0, 84m2, 2/3, TA

Skadarlija, Beograd

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska 3.0, 84m2, 2/3, TA U jednoj od najautentičnijih dorćolskih ulica, u Zetskoj, nalazi se stan sa ozbiljnim... više

345.000€ (4 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova