Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

155.384€ (2 251 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 61.57m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

147.768€ (2 273 €/m²)

  • Garsonjera
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Odličan trosoban stan, na mirnoj lokaciji

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Funkcionalan porodični stan na mirnoj lokaciji. Odlična povezanost sa gradom. Prodaje se komforan trosoban stan, savršen za porodični život.... više

133.900€ (1 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/4 spratova

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Sprat u kući, 75 m2, Duvanište

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i... više

130.000€ (1 733 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan ,renoviran - sa nameštajem i tehnikom,VII sprat, 75 m2,

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom.... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7/8 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

94.830€ (1 935 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

94.620€ (1 931 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

130.913€ (2 380 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

Nov 2.5 stan, 59.64m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

113.320€ (1 920 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

2.0 stan na Bulevaru Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

123.800€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Vojna bolnica, 2.5, 42m2

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji... više

72.170€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 6/6 spratova