Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.283€ (2 425 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 41.88 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

79.580€ (1 940 €/m²)

  • 3 soba
  • 41m²
  • Prizemlje

Na prodaju četvorosoban stan u naselju Crvena Zvezda

Crvena Zvezda, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan... više

148.320€ (1 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 2/2 spratova

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu, 81m2 plus garaža 17m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog... više

200.000€ (2 469 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 52.69 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban I sastoji se od ulaznog... više

98.025€ (1 885 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 47,96m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

84.400€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Garsonjera, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija... više

41.500€ (1 886 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 6/6 spratova

Trosoban stan, centar, 3. sprat, cg

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi... više

154.000€ (2 053 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 3/9 spratova

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji na Panteleju

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima... više

145.000€ (1 986 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1.sprat