Za upit stanova id pronađeno 4784 oglasa

Lux salonac, 94m2, Karađorđeva, blizu Beograda na vodi ID#1508

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno... više

350.000€ (3 723 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/6 spratova

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska, 3.0, 79m2, 134300EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109217, NPR/IV, terasa, novogradnja, parking. U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji, sa prelepim panorama pogledom.... više

134.300€ (1 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN 40m² U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 40m² Sastoji... više

96.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

Planina, Centar, Konaci, 3.0, 90m2, 420000 EUR

Centar, Kopaonik

Apartman u luksuznom kompleksu Konaci, u samom centru, najtraženijoj lokaciji. Apartman se nalazi na prvoj etaži konaka. Potpuno je zasebna... više

420.000€ (4 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²

Na prodaju stan u Ćupriji - Odlična lokacija!

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Na prodaju prostran stan od 72m² u mirnom delu Ćuprije, na idealnoj lokaciji u blizini škole, što ga čini savršenim za porodični život.Stan... više

54.000€ (750 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 3.sprat

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, C

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Trosoban, Višegradska ID#1565

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta... više

235.000€ (3 133 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

VOZDOVAC BULEVAR OSLOBODJENJA 33m2 , (FB) , 129000e

Bulevar Oslobodjenja, Vozdovac, Beograd

U mirnom okruženju bez buke.Na odličnoj lokaciji, sa blizinom više fakulteta, inrastrukturalno odličan. Vrlo interesantan kao investicija jer... više

129.000€ (3 909 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 4.sprat

3.0 Bulevar Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su... više

189.600€ (2 060 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 4.sprat

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

Ekskluzivan četvorosoban stan 90m² u kvalitetnoj zgradi, II sprat – ul. Car

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prostran i funkcionalan četvorosoban stan, površine 90m², smešten na drugom spratu jedne od najkvalitetnijih zgrada u ulici Cara... više

265.000€ (2 944 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2.sprat