Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1892 oglasa

Voždovac, Šumice, Rimska, 1.5, 38m2, 130000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlicna... više

130.000€ (3 421 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se dvosoban stan - 48m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene... više

130.560€ (2 720 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • vp/4 spratova

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 149500€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 149.500 e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

149.500€ (1 150 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 95m2, 242250EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126514, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 95 m2 - 3 spavace sobe SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

242.250€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 5/7 spratova

Trosoban stan u blizini centra grada – renoviran, dve terase i parking u dvor

Centar, Novi Sad

Na prodaju komforan trosoban stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, smešten u blizini centra grada, na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji.... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat

Stan niže spratnosti u centru grada sa garažom i podrumom

Centar, Jagodina

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se... više

64.000€ (1 560 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 315000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana1100712, cena nekretnine je 315.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 98 m2, četvorosoban, drugi sprat. Nekretnina... više

315.000€ (3 214 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/4 spratova

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131710, I/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Prodaje se funkcionalan i moderno uredjen 2.0 stan,... više

189.000€ (4 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 76m2, 193800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

193.800€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Socijalno, Đurđa Brankovića , 5.0, 71m2, 175000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno komforan namesten duplex na odlicnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*,... više

175.000€ (2 464 €/m²)

  • 5 soba
  • 71m²
  • 3/3 spratova