Socijalno, Novi Sad
Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno komforan namesten duplex na odlicnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*,... više
175.000€ (2 464 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 118921, I/, lift, terasa, uknjizen. Na trazenoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije, Centra grada i svih vaznih sadrzaja,... više
198.250€ (3 050 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 129481, I/VII, lift, uknjizen. Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, veoma funkcionalan stan. Sastoji se od odvojenog ulaznog... više
123.000€ (4 100 €/m²)
Topličin venac, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3.0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan... više
630.000€ (4 846 €/m²)
Podbara, Novi Sad
U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više
172.380€ (2 652 €/m²)
Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd
3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više
225.000€ (3 125 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
3.5, 68m2 (terasa), CG, 4/4, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv. Mirna, jednosmerna ulica Marka Oreškovića se prostire od ulice... više
239.000€ (3 514 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva.... više
139.000€ (2 482 €/m²)
Blok 21, Novi Beograd, Beograd
Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više
229.000€ (4 163 €/m²)
Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš
Na prodaju trosoban uknjižen stan od 70m2, na atraktivnoj lokaciji kod Delta planet-a, u zgradi sa 2 lifta. Iz prvog hodnika ulazi se u prostranu... više
155.000€ (2 214 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavace sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom... više
155.170€ (2 630 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više
335.000€ (2 938 €/m²)