Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1892 oglasa

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/7 spratova

Prodaje se dvosoban namešten stan, širi centar - Bulevar Oslobodjenja 49m2

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara... više

158.100€ (3 226 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 7/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/7 spratova

ZEMUN PRVOMAJSKA 86m2 , 199000e

Prvomajska, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

199.000€ (2 313 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 5.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 315000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana1100712, cena nekretnine je 315.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 98 m2, četvorosoban, drugi sprat. Nekretnina... više

315.000€ (3 214 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Šumice, Rimska, 1.5, 38m2, 130000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlicna... više

130.000€ (3 421 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se dvosoban stan - 48m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene... više

130.560€ (2 720 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • vp/4 spratova

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 149500€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 149.500 e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

149.500€ (1 150 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 95m2, 242250EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126514, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 95 m2 - 3 spavace sobe SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

242.250€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 5/7 spratova

Trosoban stan u blizini centra grada – renoviran, dve terase i parking u dvor

Centar, Novi Sad

Na prodaju komforan trosoban stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, smešten u blizini centra grada, na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji.... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat