Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1892 oglasa

Jednosoban stan 30m2 – Satelit, Novi Sad - 82.000

Satelit, Novi Sad

Izdvajamo iz ponude jednosoban stan površine 30 m², smešten u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi na traženoj lokaciji kod Satelitske pijace... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

PRODAJE SE PROSTRAN STAN U OBRENOVCU – 65m² + TERASA 61m² - 190 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi je izuzetno prostran i svetao stan od 126m², smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji — svega 1 km od centra Obrenovca!... više

190.000€ (1 507 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 126m²
  • Prizemlje/4 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Stari grad, Takovska, Takovska, 4.0, 97m2, 343000 EUR

Takovska, Beograd

Prodaje se četvorosoban, salonski stan, na prvom spratu, u dobro održavanoj zgradi sa liftom, u Takovskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Satelit, , 0.5, 30m2, 85500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

85.500€ (2 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Podbara, Bele njive, 3.0, 129m2, 285000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 123498, III/, klima, terasa, renoviran, stara gradnja, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje se petosobni dupleks na samo... više

285.000€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

STAN NA PRIZEMLJU!

Selenča, Sombor

Prodaje se dvoiposoban stan površine 77 m², koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u mirnom i atraktivnom delu grada – Selenča. Stan je... više

85.000€ (1 103 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Trosoban stan, Bulevar Oslobođenja / Devet Jugovi

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

OPIS: Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića.... više

202.780€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/7 spratova