Za upit stanova Beograd trg republike Beograd pronađeno 1384 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.5, 55m2, 182850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

182.850€ (3 324 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/3 spratova

PALILULA BOTANICKA BASTA 85m2 , T+L , 275000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 85 m2 sa terasom i lodjom, IV od XIII spratova, cg, tel,... više

275.000€ (3 235 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 53m2, 205440 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

205.440€ (3 876 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 47m2, 181685 EUR

Banovo Brdo, Beograd

181.685€ (3 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Slavujev venac, Koste Taušanovića , 2.0, 61m2, 228000 EUR

Slavujev Venac, Beograd

Veoma lep stan u mirnom delu Zvezdare, u održavanoj zgradi koja je kompletno sređena. Stan je funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije,... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića, 61m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2.0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju... više

179.000€ (2 934 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

Retenzija – 197kvm (dva stana) ID#26912

Retenzija, Zemun, Beograd

Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više

650.000€ (3 299 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 197m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, 1.0 STAN - BRACE JERKOVIC

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2) + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.0 STAN - ZABLJAK

Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Crnog jezera, nalazi se jednosoban stan povrsine 51 m2˛, idealan za miran zivot u prirodnom okruzenju... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova