Krunski Venac, Vračar, Beograd
Vračar, Krunski venac, Alekse Nenadovića, uknjižen, dvosoban stan, od 56m2. Na prvom spratu od šest sa TA grejanjem u izvornom stanju. Sastoji... više
252.000€ (4 500 €/m²)
Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza) 3.0, 93m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se... više
297.600€ (3 200 €/m²)
Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd
2.0, 61m2(terasa), 1/3, TA, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine... više
228.000€ (3 737 €/m²)
Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više
105.000€ (3 500 €/m²)
Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd
4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više
435.000€ (3 849 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 106757, VIII/IX, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Retko u ponudi, u strogom centru... više
880.000€ (3 651 €/m²)
Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd
3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više
266.000€ (4 030 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više
285.000€ (4 453 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
Vračar, Krunski venac - Krunska 5.0, 132m2 (terasa 20m2), VPR/2, CG, tri klime, telefon, interfon, ostava (10m2), dva podruma U ponudi izuzetan,... više
505.000€ (3 825 €/m²)
Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više
190.000€ (3 958 €/m²)
Jajinci, Voždovac, Beograd
Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem... više
180.000€ (1 417 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i pruža odličnu priliku za kompletno renoviranje prema Vašim željama. Dvostrano je orijentisan... više
250.000€ (4 464 €/m²)