Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1587 oglasa

PRODAJA 4.0 STAN KOD SKUPSTINE

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru grada, izmedu Skupstine Srbije i gradske Skupstine nalazi se ovaj unikatan, salonski stan, u zgradi pod zastitom spomenika kulture.... više

750.000€ (6 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Palilula, Borča, Bizertska, 2.0, 47m2, 89000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126669, PR/III, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odlicnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od... više

89.000€ (1 893 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW Residences, 2.0, 63m2, 504000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 84900, II/, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Kompletno opremljen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

504.000€ (8 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2.sprat

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 1.5, 36m2, 117000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namesten stan, povrsine 36m2. Stan je opremljen... više

117.000€ (3 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Podravska, 2.0, 58m2, 175000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više

175.000€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 71m2 , T , 185000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv,... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

Stari grad, Skadarlija, Strahinjića Bana, 5.0, 116m2, 310000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više

310.000€ (2 672 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Barajevo, Gaj, 75m2+26m2 terasa

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan... više

76.000€ (1 013 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Knez Mihailova - Čika Ljubina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova