Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1587 oglasa

Čukarica, Žarkovo, Braće Vučković, 1.0, 35m2, 53000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116695, PR/II, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra. Jednosoban stan, nisko prizemlje u zgradi sa dva sprata,... više

53.000€ (1 514 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130609, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 4.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

604.999€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6.sprat

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 3.0, 100m2, 230000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 6/6 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Stan za prodaju Crveni krst ID#599477

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem... više

220.000€ (3 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.5, 86m2, 410000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127908, II/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

410.000€ (4 767 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Zelena avenija, novogradnja sa garažom ID#1539

Zelena avenija, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Tošin Bunar, u kraju poznatom kao "Zelena avenija" na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje 3.0 soban stan od 70m2, na... više

319.888€ (4 569 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića - lep, moderan stan na odl

Autokomanda, Beograd

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića70m2, 2.0, CG, psut/3 Na prodaju izuzetno prijatan i prostran dvosoban stan površine 70... više

185.000€ (2 642 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²

Voždovac, Braće Jerković - Dragice Končar 95m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

4.0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran... više

239.900€ (2 525 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 5/5 spratova

PALILULA DORCOL 51m2 , (2L) , 160000e

Dorcol, Palilula, Beograd

PREDSOBLJE, SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, KUPATILO I DVE LODJE. uknjizen 4/5 POENKAREOVA više

160.000€ (3 137 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 4.sprat