Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1578 oglasa

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Šumice, Rimska, 1.5, 38m2, 130000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlicna... više

130.000€ (3 421 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Barajevo, Barajevo, Cara Lazara, 5.0, 150m2, 170000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom naselju Gaj, sa puno zelenila, lep i prostran stan na šestom spratu u zgradi sa liftom. Funkcioniše kao petosoban komforan stan, ali... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 5 soba
  • 150m²
  • 6/6 spratova

Barajevo, Gaj, 75m2+26m2 terasa

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan... više

76.000€ (1 013 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 4.0, 132m2, 607000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127911, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Vrhunska gradnja. Debljina... više

607.000€ (4 598 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 6/6 spratova

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 85m² Banovo brdo, odlična lokacija,

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više

285.000€ (3 352 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 85m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere, 84m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više

235.000€ (2 797 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 4/10 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3.sprat

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 4.0, 76m2, 163200EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 112543, I/III, klima, telefon, izvorno stanje, stara gradnja. Lep,prostran,funkcionalan stan,u mirnom naselju.Cetvorosoban stan,dvorisno... više

163.200€ (2 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 1/3 spratova