Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1578 oglasa

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 53m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića - 70m2, 205.000e

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića 70m2, 1/5, 3.0, EG, T(4m2) Na prodaju uknjižen trosoban stan na prvom spratu stambene zgrade u naselju... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 136m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 55000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

55.000€ (1 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju troiposoban stan Beli Dvor Dedinje – 3 spavaće sobe, terasa i 2 p

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je stan u blizini Belog Dvora, smešten u mirnom delu Dedinja, okružen zelenilom, idealan za porodični život. Ova nekretnina kombinuje... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 145m²
  • 1/1 spratova

3.0, Dimitrija Tucovića, 66, 35m2

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.0, Dimitrija Tucovića, 66,35m2, 2/5, toplotne pumpe, terasa, lift Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

265.400€ (4 021 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

Novi Beograd, Blok 11b, Aleksinačkih rudara, 1.5, 49m2, 213900 EUR

Blok 11b, Beograd

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje... više

213.900€ (4 365 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 3.5 STAN, KURSULINA, 110 M2, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

U srcu Vracara , Kursulinoj ulici prodajemo ovaj izuzetan salonski stan. Zgrada u kojoj se nalazi odise duhom stare kvalitetne gradnje sa... više

385.000€ (4 583 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 4.sprat

Savski venac, Brankov most - Karađorđeva 36, 41m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²