Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1578 oglasa

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 2.0, 59m2, 215000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prodaje se potpuno opremljen, dvosoban stan na četvrtom spratu, u zgradi kvalitetne, novije gradnje, u ulici Dimitrija Tucovića. Sastoji se... više

215.000€ (3 644 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/8 spratova

Rakovica, Vidikovac, Veljka Ramadanovića, 0.5, 23m2, 70000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija... više

70.000€ (3 043 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900 EUR

Borča, Beograd

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski... više

119.900€ (1 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

STARI GRAD CENTAR 73m2 , 399000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 57m2, 220760 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

220.760€ (3 872 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

DVOSTRANO ORIJENTISAN 3.0 STAN-BW QUEENS RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Queens Park Residences - novu zgradu u okviru projekta Beograd na vodi. Ovaj stambeno-poslovni objekat nalazi se u trecem... više

602.888€ (4 275 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 8.sprat

Vračar, Crveni krst, , 3.0, 83m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130498, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3.sprat

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića , 3.0, 40m2, 138000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba... više

138.000€ (3 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²
  • 5/7 spratova

Voždovac, Medaković, Mirča Aceva, 4.0, 104m2, 250000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjizen, podrum, Стамбена зграда. Lep duplex na odlicnoj lokaciji. Blizina TC Stadion... više

250.000€ (2 403 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3/4 spratova