Vozdovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Vozdovacka crkva, 4.0, 86 m2 sa terasom + lodja od 2 m2 koja nije u ovoj kvadraturi, II od... više
299.000€ (3 476 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u... više
1.628.888€ (9 753 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više
110.000€ (2 682 €/m²)
Blok 72, Beograd
Agencijski ID: 125089, I/V, uknjizen. Na prodaju je prostran i svetao dvoiposoban stan povrsine 72 m², smesten na prvom spratu od ukupno sedam,... više
220.000€ (3 055 €/m²)
Save Kovacevica, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Ohridska, 2.5, 62 m2 sa lodjom i terasom, XI od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više
170.000€ (2 741 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više
160.000€ (2 500 €/m²)
Hram Svetog Save, Vračar, Beograd
Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više
140.000€ (3 500 €/m²)
Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd
Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više
120.000€ (3 529 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više
275.000€ (5 092 €/m²)
Bogoslovija, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Bogoslovija, Bore Vukmirovica, 3.0 (adaptibilan u 4.0), 101 m2, lodja, I od III sprata, cg, bez lifta,... više
270.000€ (2 673 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više
280.000€ (3 636 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više
590.000€ (3 687 €/m²)