Za upit stana 20000 do 25000 pronađeno 5 oglasa

DVORIŠNI STAN U SVETOZAR MILETIĆU

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U centru sela, nedaleko od škole, prodaje se dvorišni stan veličine 74m2. Sagrađeno od čvrstog materijala, poseduje 2 sobe, dvenvi... više

20.000€ (270 €/m²)

  • soba
  • 74m²
  • .sprat

Prodajem stan u Moroviću-Šid

Morović, Šid

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali... više

25.000€ (625 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova

KUĆA-STAN!

Josićko naselje, Sombor

DVORIŠNI STAN! Manji objekat, zaseban,od cvrste gradnje,više je kao manja kucica koja se koristi u povrsini od 42m2,od čega je stan 35m2,uknjiženo.U... više

23.000€ (657 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

RENOVIRANA GARSONJERA U CENTRU RESAVICE

Resavica (varošica), Okolina, Despotovac

Na prodaju garsonjera od 29 m² na drugom spratu, idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. ✅ Novi prozori ✅ Postavljen laminat... više

25.000€ (862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/2 spratova