Blok 34, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 3.0, 77m2 (terasa 8m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U bloku 34, u ponudi je odličan... više
246.000€ (3 194 €/m²)
Čubura, Vračar, Beograd
Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3.0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan... više
375.000€ (5 281 €/m²)
Širi centar, Zlatibor
Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja... više
82.000€ (1 863 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 149m2 (terasa 20.99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više
774.176€ (5 195 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više
328.500€ (3 819 €/m²)
Centar, Jagodina
U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više
60.000€ (1 428 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Strahinjića Bana — lokacija koju turisti traže, a Beograđani ne napuštaju. Četvorosoban stan za kompletno renoviranje, što znači da ne plaćaš... više
289.900€ (2 787 €/m²)
Botanička bašta, Palilula, Beograd
U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije... više
210.000€ (3 559 €/m²)
Centar, Jagodina
Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više
78.000€ (1 200 €/m²)
Kajsijar, Jagodina
Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe... više
55.000€ (916 €/m²)
Vašarište, Jagodina
Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više
85.000€ (1 024 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji na Somborskom Bulevaru. U blzini su autobusko stajalište, marketi...... više
126.000€ (1 247 €/m²)