Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4997 oglasa

Novo naselje 50kv

Novo naselje, Novo Naselje, Novi Sad

Odlična održavana nekretnina. Stan se prodaje sa plakarima više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Krunska, Braće Nedić, 4.0, 250m2, 1250000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123527, III/V, lift, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Otmen i udoban porodican stan, po strukturi 4.0, uknjizen... više

1.250.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 250m²
  • 3/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101750EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130597, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.750€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 58m2, 172260EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127026, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

172.260€ (2 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1/2 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130554, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130618, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130549, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130551, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 2.sprat

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²