Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4997 oglasa

Prodaja dvoiposobnog stana - Podbara 65m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više

172.380€ (2 652 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 3.0, 70m2, 253555EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a... više

253.555€ (3 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 0.5, 28m2, 195000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

195.000€ (6 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/16 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130558, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130623, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 4.sprat

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Wellport 140kvm ID#26000

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Retko u ponudi ovako luksuzno opremljen stan od 140 m2, na 19/22 spratova, u jednoj od najlepših zgrada na Novom Beogradu Wellport, Stan se... više

840.000€ (6 000 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Lep trosoban stan u strogom centru grada

Centar, Jagodina

Stan je izuzetno komforan,nalazi se u strogom centru grada, Sastoji se od velikog dnevnog boravka koji je od trpezarije odvojen harmonika vratima,kuhinje,dve... više

82.000€ (1 242 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 10/11 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130606, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130595, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001156

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Autokomanda 41kvm (mereno 45kvm) ID#26703

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Odličan jenoiposoban stan, potupuno renoviran, nadomak Autokomande. Prodaje se sa stvarima. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća... više

99.000€ (2 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Suteren/4 spratova