Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4997 oglasa

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji – Palata Cvijićeva

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran... više

380.000€ (5 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 6/8 spratova

Kopaonik, Centar, Stefana Prvovenčanog, 2.0, 83m2, 110000EUR

Centar, Kopaonik

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada.... više

110.000€ (1 325 €/m²)

  • 2 soba
  • 83m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130617, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130623, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 4.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 310000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100389 - OGLAŠENA CENA PLUS 3% AGENCIJSKE PROVIZIJE. Uknjižen , potpuno lux renoviran , četvorosoban stan u centru grada... više

310.000€ (2 952 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 58m2, 172260EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127026, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

172.260€ (2 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130592, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²

Novogradnja, Jagodin mala, dvosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

113.400€ (2 180 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 5/6 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130609, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 4.sprat