Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4994 oglasa

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

119.200€ (1 490 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 6/7 spratova

Herceg Novi, Kamenari, , 3.5, 130m2, 220000EUR

Kamenari, Herceg Novi

Agencijski ID: 99013, II/, dupleks, terasa, uknjizen, parking. Kompletno opremljen stan u rezidencijalnom kompleksu, sa privatnim parkingom,... više

220.000€ (1 692 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.0, 48m2, 137000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 121446, II/, uknjizen. Prodaje se uknjizen dvosoban, dvorisno orijentisan stan od 48.39m2, na drugom spratu. Centralno je grejanje... više

137.000€ (2 854 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 48m2, 139200EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

139.200€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 0.5, 25m2, 100000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba... više

100.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100807. CENA stana 156.000 e + 3% agencijske provizije. Izuzetna gradnja koja odiše luksuzom na Telepu u ulici koja priča... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Brane Crnčevića

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.0, 36m2 (uknjižen na 30m2), PSUT/5, grejanje na struju, renoviran, interfon, internet, ktv Jednosmerna ulica Brane Crnčevića, ranije zvana... više

155.000€ (4 305 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Suteren/5 spratova

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 5.0, 216m2, 780000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 120517, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

780.000€ (3 611 €/m²)

  • 5 soba
  • 216m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja 3.5, 87,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

165.680€ (1 904 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan 86m2, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više

113.400€ (1 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 4.0, 104m2, 170000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 101381, I/I, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

144.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/8 spratova