Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4993 oglasa

VOZDOVAC VOZDOVAC 71m2 , T , 185000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv,... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Futoški put , 3.0, 53m2, 124550EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116502, V/V, u izgradnji. Na prodaju manji trosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraja 2026.. Cena je sa PDV-om. Vise informacija... više

124.550€ (2 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 5/5 spratova

Duplex, Palilula, drugi sprat i potkrovlje, parking

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a... više

123.700€ (1 288 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan, panoramski pogled, Bulevar

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na početku Bulevara Nemanjića sa panoramskim pogledom na Nišavu i okruženje. Stan ima 75m2, korisne površine. Nalazi... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 18/19 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan Vojvode Putnika, 41m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Vojvode Putnika, u blizini zgrade novog Prekršajnog suda. Stan je ukupne površine 41m2, plus terasa. Stan... više

69.000€ (1 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Podbara, Marka Miljanova , 4.0, 95m2, 251500EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 97701, II/V, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum. Odlican, komforan, cetvorosoban stan, na veoma atraktivnoj lokaciji. Dvostrano... više

251.500€ (2 647 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 2/5 spratova

Odlična novogradnja duplex u Erdogliji

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 95 m2 plus terasa, koja ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

187.000€ (1 968 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odlična dvosobna nekretnina,svetla, udobna, luksuzna sa divnom terasom od 20m2 u novijoj zgradi. Agencijska oznaka stana 1098759, cena stana... više

160.000€ (2 424 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Železnik, Svete Milutinovića, 4.5, 134m2, 294800EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 65875, I/III, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

294.800€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 134m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 131m2, 524000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

524.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova