Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 320000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vracar.... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Izuzetan stan u novogradnji, Jakovo

Jakovo, Surčin, Beograd

Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen.... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 3.0, 84m2, 304500EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131674, II/III, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno uredjen duplex u novogradnji... više

304.500€ (3 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Vukov Spomenik, , 4.0, 112m2, 300000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 73776, I/III, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

300.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca, 114m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara... više

330.000€ (2 894 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

201.400€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više

420.000€ (6 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan 42.48m², I sprat, Rvati, Obrenovac - 76.464€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

76.464€ (1 820 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

Stari grad, Centar - Takovska 97m2

Centar, Stari Grad, Beograd

3.5, 97m2(terasa), 1/4, grejanje na struju, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum U samom srcu opštine Palilula u neposrednoj... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova