Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN U PRVOMAJSKOJ, ZEMUN

Zemun, Gornji Grad, Zemun, Beograd

Prodajemo izuzetan porodican stan na odlicnoj lokaciji u Zemunu u Prvomajskoj ulici. Zgrada je odmaknuta od ulice, ususkana u zelenilu, okruzena... više

177.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130554, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara, 52m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj... više

183.000€ (3 519 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 67m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat... više

240.000€ (3 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 3/9 spratova

Zemun, Muhar, , 3.0, 60m2, 130000EUR

Zemun (gardoš), Beograd

Agencijski ID: 114380, PR/I, dupleks, terasa, uknjizen, podrum, moze zamena(). Stan na Muharu. U blizini objekta Zemunsko pozoriste , pijaca,... više

130.000€ (2 166 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

ZEMUN CENTAR 214m2 , 2T , 600000e

Centar, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! PESACKA ZONA! Zemun, Centar, Gospodska, 8.0, 214 m2 sa 2 terase, I i II od II sprata,... više

600.000€ (2 803 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 214m²
  • 1.sprat

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 110m2 , 2L , 285000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više

285.000€ (2 590 €/m²)

  • 5 soba
  • 110m²
  • 3.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Mačvanska, 3.5, 84m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smesten na jednoj... više

389.000€ (4 630 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3.sprat

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2T

Kalenić, Vračar, Beograd

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 1/1 spratova

lux, prostran, svetao prelep stan ID#5655

Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd

Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više

420.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • 9/10 spratova

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina, 103m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan,... više

505.000€ (4 902 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 103m²
  • 4/7 spratova