Za upit stan Novi Sad nova Detelinara pronađeno 138 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102551 CENA 127.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTEN jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj... više

127.000€ (3 175 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 303800€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102620 - Cena 303.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se luksuzan penthaus sa visokim plafonima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila... više

303.800€ (3 131 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 90000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101439 CENA 90.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen jednosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

90.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 4/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 99200€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102573 - CENA 99.200 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA--- Prodaje se lepa. komforna garsonjera na Novoj Detelinari, na odličnoj... više

99.200€ (3 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 4/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1090983 - Uknjižen dvosoban stan odličnog rasporeda u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine na Novoj Detelinari. Dobro održavan.... više

126.700€ (3 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094352 .CENA 140.000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan u novijoj kvalitetnoj zgradi u Hadzi Ruvimovoj... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094723 - CENA sa GARAŽOM 200.000 + gencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan - dupleks na Novoj Detelinari.... više

200.000€ (2 298 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101933 -CENA 270 000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan na Novoj Detelinari. Stan je novije gradnje,... više

273.000€ (2 967 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 2/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 106578. Cena stana je 155.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u novijoj, lepoj zgradi na Novoj Detelinari. Objekat... više

155.000€ (3 039 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka--1092108 Troiposoban stan na Novoj Detelinari. Kuhinja i trpezarija odvojene šankom od dnevnog boravka. U sve prostorije... više

200.000€ (2 325 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102182 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 4/6 spratova

Prodaja Dvoiposobnog Stana Nova Detelinara | 63 m² | Lift | TERASA | DVA TOALE

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više

184.500€ (2 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova