Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1714 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 85000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097741. CENA stana 80 000e + 3% agencijske provizije. Jednoiposoban stan u novijoj gradnji u lepom delu Adica, blizina Dunava.... više

85.000€ (2 361 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092881 - Uknjižen trosoban stan u centru Petrovaradina. Zgrada je iz 2011.godine. Spavaće sobe su okrenute ka dvorištu dnevna... više

140.000€ (2 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. više

185.400€ (2 439 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka IDS 62130 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen četvorosoban stan u samom srcu grada. Jedan deo stana... više

360.500€ (3 534 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 173000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje,... više

173.000€ (3 089 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001010

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan četvoroiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih... više

403.760€ (3 605 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 112m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Liman I - Uknjižen trosoban stan ID#1001022

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

265.500€ (3 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Novi Sad - Luksuzan, penthous stan sa bazenom ID#1001092

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi četvorosoban penthouse stan u centru grada sa bazenom i spa centrom, namešten... više

1.500.000€ (8 875 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 169m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001122

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

187.900€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Centar (Kej) - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001164

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više

92.700€ (4 414 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen četvorosoban stan ID#1001175

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Uknjižen odličan komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji... više

334.540€ (2 883 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižena, renovirana garsonjera ID#1001178

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižena veoma komforna garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak strogog... više

123.600€ (3 862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3/4 spratova