Za upit stan centru Beograda pronađeno 594 oglasa

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Centar, Viševačka, 1.5, 30m2, 72000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Stan uknjizen kao garsonjera,... više

72.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Novi Beograd, Ledine, Kolumbova , 2.0, 51m2, 102000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjizen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjizen stan, 2.0 NPR, odlicna lokacija. Uknjizen 1/1. Ne moze... više

102.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

PRODAJE SE PROSTRAN STAN U OBRENOVCU – 65m² + TERASA 61m² - 190 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi je izuzetno prostran i svetao stan od 126m², smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji — svega 1 km od centra Obrenovca!... više

190.000€ (1 507 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 126m²
  • Prizemlje/4 spratova

Čukarica, Sremčica, Tomasa Edisona, 1.5, 42m2, 84900EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 131466, VPR/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, stambena... više

84.900€ (2 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Vračar, Čubura - Cerska 56m2

Čubura, Vračar, Beograd

3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • Suteren/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više

217.000€ (3 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova