Za upit stan Beogradu Vracar Sumatovacka m pronađeno 182 oglasa

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska, 105m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3.0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran... više

419.000€ (3 990 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Slavija – Beogradska, 110m2

Slavija, Vračar, Beograd

Vračar, Slavija – Beogradska 3.0, 110m2, terasa, lođa, 2/3, grejanje na struju, telefon, podrum Prostran, svetao i kvalitetan salonski stan,... više

329.000€ (2 990 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 230000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više

230.000€ (5 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/6 spratova

Vračar, Neimar, , 3.0, 69m2, 325000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131701, III/VIII, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Na atraktivnoj lokaciji na Neimaru, u luksuznoj... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131710, I/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Prodaje se funkcionalan i moderno uredjen 2.0 stan,... više

189.000€ (4 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Investiciona prilika, Krunski venac, s parking mestom!

Krunski venac, Vračar, Beograd

Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i pruža odličnu priliku za kompletno renoviranje prema Vašim željama. Dvostrano je orijentisan... više

250.000€ (4 464 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/6 spratova

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Resavska, 86m2, salonski, uknjižen ID#1574

Centar, Vračar, Beograd

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

RASKOSAN SALONSKI STAN U NAJUZEM CENTRU SA GARAZOM

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo autentican salonski stan u najuzem centru, koji je veoma pazljivo rekonstruisan, prilagodjen savremenim uslovima... više

900.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 188m²
  • 3.sprat

Vračar, Kalenić pijaca, Kursulina, 1.5, 53m2, 238000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Vise informacija... više

238.000€ (4 490 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 6/11 spratova