Za upit stan Beograd trg pronađeno 1381 oglasa

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska, 62m2 - IDEALNO ZA INVESTITORE, 3a

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2.0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće,... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 55m2, 150000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 5/11 spratova

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo, 50m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Riviera, 3.0, 153m2, 1000000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

1.000.000€ (6 535 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 18.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 95m2, 275000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 95950, III/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Nudimo vam izuzetan... više

275.000€ (2 894 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim... više

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

Komforan 3.0 stan, Medakovićeva

Medaković I, Voždovac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, 3.0 DUPLEX U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen stan od 69 kv , 3.0 , duplex, tipa Karingtonki, Mali Zbeg –Borca. Godina gradnje 2016. Stan ima 3 komforne sobe, 2 kupatila,... više

139.000€ (2 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Voždovac, Medaković 3, Borivoja Stevanovića, 2.0, 64m2, 120000 EUR

Medaković 3, Beograd

Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren).... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²