Za upit stan 110000 pronađeno 4997 oglasa

VOZDOVAC VOZDOVAC 132m2 , 2T , 338000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata,... više

338.000€ (2 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Autokomanda - Mitropolita Stratimirovića 101m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

4.0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između... više

338.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 319240€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098110- CENA je 319.240e + 3 % agencijska provizija i SA PDV-om. nov četvorosoban stan u mini urbanoj vili blizu Futoške... više

319.240€ (3 069 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 3.0, 72m2, 338400 EUR

Savada, Beograd

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više

338.400€ (4 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/7 spratova

Zvezdara, Lipov lad - Bulevar kralja Aleksandra 88m2

Lipov Lad, Zvezdara, Beograd

3.5, 88m2 (terasa), 7/7, CG, lift, interfon, internet, ktv, telefon, klima. Bulevar Kralja Aleksandra je druga ulica po dužini u Beogradu i... više

310.000€ (3 522 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 7/7 spratova

Savski venac, Senjak, Kaćanskog, 4.0, 78m2, 310000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 117133, I/II, klima, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum,... više

310.000€ (3 974 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Skadarlija, Strahinjića Bana, 5.0, 116m2, 310000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju,... više

310.000€ (2 672 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 86m2, 310000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 123909, II/V, klima, lift, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalan i svetao stan povrsine 86m², idealan za porodican zivot.... više

310.000€ (3 604 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 73m2, 310000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Sajam, , 4.0, 121m2, 310054EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA... više

310.054€ (2 562 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova