Za upit stan 110000 pronađeno 4990 oglasa

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Lješka 106m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica,... više

295.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • Prizemlje/1 spratova

Cvijićeva, 3, 0, 93m2, 1/6 ID#1605

Cvijićeva, Palilula, Beograd

U neposrednoj blizini strogog centra grada, nalazi se ovaj komforan, svetao , trosoban stan, na prvom spratu zgrade novije gradnje.Terasa se... više

295.000€ (3 172 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

3.0, Tašmajdan, LUX, salonski, baštaDr Dragoslava Popovića, 80m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene... više

295.000€ (3 687 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

VOZDOVAC FON 91m2 , (L) , 280000e

Fon, Vozdovac, Beograd

Duplex - prodaje se kompletno namesten. U cenu je ukljuceno i garazno mesto. Kontakt: 060/0244-777 I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,... više

280.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 2.sprat

Zemun, Centar - Glavna 142m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog... više

280.000€ (1 971 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Tivat, Centar, , 2.0, 68m2, 272560EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72025, III/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

272.560€ (4 008 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana, 77m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4.0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m,... više

296.000€ (3 844 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 272800€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1101517 Cena stana i garaznog mesta sa PDV-om 272.800 e + 3% agencijske provizije. Na manje od deset minuta vožnje od Novog... više

272.800€ (2 200 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar (Spens) - Četvorosoban stan ID#1000983

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

296.640€ (2 472 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 4/4 spratova